Menu

VeriSM Essentials, Plus a Foundation

VeriSM™ je úplně nový přístup k řízení služeb – service managementu pro digitální věk. Organizacím nabízí příležitost obsluhovat zákazníky v souladu s vysokými nároky dnešní doby a současně snižovat rizika a náklady.

VeriSM je zkratka slov:

  • value driven – řízené hodnotou
  • evolving – vyvíjející se
  • responsive – responzivní
  • integrated – integrované
  • service management – řízení služeb

Certifikace VeriSM má zatím 3 úrovně (v pořadí od nejnižší po nejvyšší):

  • Essentials – prokazuje znalost základů řízení služeb
  • Plus – prokazuje znalost nových přístupů a technologií relevantních pro řízení služeb
  • Foundation – zahrnuje obsah certifikací Essentials a Plus.

Bližší informace o VeriSM najedete na webu EXIN (v angličtině).


Cílová skupina

Kdokoliv, kdo se podílí na řízení služeb – nejen v oblasti IT.

Je vhodné, aby účastníci měli vstupní znalosti agile (získané například absolvováním kurzu Agile Scrum Foundation). Výhodou jsou znalosti ITSM (získané např. absolvováním kurzu ITIL Foundation). Držitelům certifikátu ITIL Foundation stačí pro získání certifikátu VeriSM Foundation složit zkoušku VeriSM Plus.

 

Forma kurzů a zkoušek VeriSM

Naše kurzy VeriSM trvají 2 dny. Používáme na nich kombinaci výkladu lektora a cvičení. Účastníci obdrží oficiální školící materiály VeriSM a jsou jim k dispozici oficiální cvičné testy. Kurz je možné ukončit zkouškou Essentials, Plus (určena pro držitele certifikátů ITIL) nebo Foundation. Zkoušky VeriSM mají formu písemného multiple choice testu a skládají se v angličtině.


Cena

Zaváděcí cena kurzu VeriSM je 12.700 Kč + 3.800 Kč certifikační zkouška EXIN VeriSM Foundation.

Možné slevy

  1. Pokud máte zájem o složení pouze nejnižší zkoušky VeriSM - úrovně Essentials místo zkoušky Foundation, za zkoušku Essentials zaplatíte jen 2.530 Kč.
  2. Pokud jste držitelem platného certifikátu ITIL Foundation nebo vyššího, stačí vám ke získání certifikátu VeriSM Foundation složit "rozdílovou" zkoušku VeriSM Plus, která stojí jen 2.530 Kč.

Zájem o využití některé z těchto slev prosím uveďte do poznámky k objednávce.

V případě zájmu o kurz pro více osob, pro vnitrofiremní školení, samoplátce apod. nás prosím kontaktujte.

Všechny ceny jsou uvedené bez DPH 21%, na osobu a platné pro naše kurzy realizované v České republice. Platí naše všeobecné obchodní podmínky.
 

Jak objednat?

Máte-li zájem o veřejný kurz:

V našem kalendáři kurzů zvolte termín a místo kurzu, které Vám vyhovuje. Pak klikněte na slovo "objednat" vedle něj. Data o Vámi zvoleném kurzu se automaticky přenesou do objednávkového formuláře. Pak stačí doplnit zbylé údaje a odkliknout odeslání objednávky.

Máte-li zájem o vnitrofiremní kurz:

Kontaktujte nás prosím s uvedením názvu školení, počtu osob, požadovaného místa konání, rámcového termínu a Vašich kontaktních ůdajú. Do 2 pracovních dní Vám zašleme nabídku.

 

Potřebujete poradit, který kurz je pro Vás nejvhodnější?

Kontaktujte nás prosím.

 

Záruka kvality:

Přestože poskytujeme jedinečnou záruku nejlepší ceny (viz níže), jsme si vědomi toho, že naše školení projektového řízení nejsou levné a mnozí případní zájemci si v duchu kladou otázky:

1.) "Co když navzdory poctivé přípravě certifikační zkoušku neudělám?"

2.) "Co když časem něco z naučeného zapomenu?"

Proto jako první v Česku i na Slovensku poskytujeme následující záruku kvality: Pokud si koupíte certifikační kurz VeriSM POTIFOB, dodržíte všechny pokyny lektora včetně instrukcí pro předkurzovou přípravu, zúčastníte se celého kurzu a přesto certifikační zkoušku nesložíte nebo si prostě budete si chtít s časovým odstupem osvěžit znalosti, můžete ho absolvovat ještě jednou bezplatně. A to do 2 let od jeho 1. absolvování.

 

Záruka nejlepší ceny:

Pokud kdekoliv jinde obdržíte výhodnější cenovou nabídku obsahem i rozsahem srovnatelného kurzu VeriSM akreditovaného EXINem, BCS alebo APMG realizovaného v České republice vedeného srovnatelně zkušeným lektorem a se srovnatelnými zárukami jako naše, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

 

Záruka termínu konání kurzu:

Vážíme si času i peněz našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín školení závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků nebo z jiných subjektivních příčin na naší straně.

 

Záruka udržení know-how:

Pokud Vám Váš zaměstnanec, který u nás absolvoval školení VeriSM, dá výpověď z pracovního poměru, máte možnost využít naši garanci udržení know-how, což znamená, že Vaší společností nominovaný náhradník může absolvovat totéž školení ZDARMA.Stačí, když nám předložíte výpověď zaměstnance, který u nás předmětný kurz kurz abslovoval. 

Nárok na opakování kurzu platí po dobu jednoho roku od prvního absolvování kurzu. Termín opakovaného kurzu si je třeba dohodnout alespoň 15 kalendářních dnů předem. Vybrat si můžete z kteréhokoliv otevřeného kurzu VeriSM uvedeného v našem kalendáři školení.

Za náhradníka uhradíte jen obědy, občerstvení a poplatek za certifikační zkoušku (pokud ji má daný účastník absolvovat). Předpokládá se, že účastník použije studijní materiály, které Vaší společnosti zbyly po původním účastníkovi. V případě, že tyto materiály ve Vaší firmě nezůstaly, poskytneme Vám náhradní za nákladovou cenu.

Pokud vámi vybraný termín obsadí účastníci, kteří jdou na kurz poprvé a nevyužívají při tom garanci udržení know-how, budeme vašeho zaměstnance kontaktovat a nabídneme mu další termín.

 

Záruka fair play

Spokojenost a pohoda našich studentů je pro nás velice důležitá. Také chápeme, že v pracovním i osobním životě se můžou vyskytnout situace, kdy najednou potřebujete posunout termín Vašeho kurzu nebo se z jakéhokoli důvodu necítíte být na certifikační zkoušku dostatečně připraveni.

Proto jako zatím jediní na českém a slovenském trhu nabízíme férové podmínky posunutí kurzu i certifikační zkoušky VeriSM.

Bližší informace o této záruce a podmínkách pro její uplatnění najdete v případě zájmu na podstránce Záruky - platí obdobné záruky jako pro naše kurzy a zkoušky PRINCE2.