Menu

Školící prostory našich veřejných kurzů

Praha

   

    

Naše pražské otevřené kurzy pořádáme v moderních konferenčních prostorách hotelu Villa Voyta****, K Novému dvoru 124/54, Praha 4 - Lhotka.

Hotel je dobře dopravně dostupný:

  • veřejnou dopravou 3 minuty pěšky od autobusové zastávky Sulická (linky 106, 139, 196 - dvě zastávky od metra C Kačerov)
  • autem 4 minuty z Jižní spojky kilometr 7,5 exit Pankrác, Libuš, Krč nebo kilometr 6,0 exit Jesenice, Centrum, Michle

Studenti mají během školení k dispozici bezplatné parkování (na hotelovém parkovišti nebo na silnici přimo u hotelu), internetové připojení, občerstvení, obědy s lektorem v restauraci a po předešlé domluvě také bezbariérový přístup.

V kombinaci s

  • velkorysým prostorem a špičkovým vybavením
  • pozorným, přátelským a profesionálním personálem
  • klidným prostředím

je účastníkům našich kurzů k dispozici skutečně kvalitní rámec pro školení a zvládnutí certifikace.

Mapka okolí hotelu

 

Brno

Naše brněnské kurzy realizujeme v moderních prostorách našeho obchodního partnera s bezproblémovou dostupností MHD i autem. K dispozici je bezplatné wi-fi internetové připojení, občerstvení a obědní menu v blízké restauraci (zahrnuté v ceně kurzu), po předešlé domluvě také bezbariérový přístup.

V případě, že potřebujete doporučit ubytování po dobu školení, nás prosím kontaktujte.

 

Bratislava

školící místnost Malinovo    Menší školící místnost Malinovo     školící prostory Malinovo

Naše bratislavské otevřené kurzy realizujeme v našem školícím středisku na Adyho ul. 43 v Malinově, vzdáleném jen 7 km od Bratislavy s dobrou dostupností z Bratislavy i z dálnice D1.

GPS souřadnice: 48°9´41.37"N, 17°17´55.59"E

Naše školící středisko je dostupné také autobusy Slovaklines - cesta z autobusové stanice Bratislava Mlynské Nivy trvá 30 minut. Orientační jízdní řád najdete na podstránce Kontakty. Název zastávky v Malinově je "Malinovo,kaštieľ".

Naši studenti mají k dispozici parkování na vyhrazených parkovacích místech v areálu chráněném kamerovým systémem, bezbariérový přístup, bezdrátové i kabelové připojení na internet, občerstvení během kurzu a obědové menu v nedaleké restauraci - to vše zahrnuto v ceně našich školení. V případě brzkého ranního příjezdu nabízíme účastníkům lehkou snídani, také bez příplatku.

Mimobratislavským studentům je k dispozici i bydlení přímo v našem školicím středisku (3 pokoje, každý s kapacitou 1 osoba + 1 přistýlka) za zvýhodněné ceny, které zahrnují i lehkou snídani, parkování na místě v uzavřeném areálu chráněném kamerami, připojení na internet a použití infrasauny. V případě zájmu o bydlení nás prosím kontaktujte.