Menu

Školící prostory našich veřejných kurzů

Praha

foto školící místnost Praha - velká 

Naše pražské otevřené kurzy pořádáme v moderním školícím středisku na Praze 4.

Studenti mají během školení k dispozici bezplatné internetové připojení, parkování, občerstvení, obědy s lektorem v nedaleké restauraci (zahrnuto v ceně kurzu) a po předešlé domluvě také bezbariérový přístup.

V kombinaci s

  • velkorysým prostorem a špičkovým vybavením - na stropě osazený tichý dataprojektor, vysokorychlostní wi-fi připojení na internet, pro každého studenta k dispozici stůl o rozměrech 120 x 60 cm, židle s vysokým čalouněním pro pohodlné sezení, zásuvka 240 V zabudovaná v podlaze, samozřejmě denní světlo, samostatně regulovatelné topení, klimatizace, kávovar na zrnkovou kávu atd.
  • pozorným, přátelským a profesionálním personálem
  • klidným prostředím

poskytuje skutečně kvalitní rámec pro školení a zvládnutí certifikace.

Příjezdové instrukce do sídla naší firmy v Praze 4 najdete zde.

V případě zájmu pro účastníky školení rádi zabezpečíme komfortní bydlení v klidném prostředí za výhodné ceny.

 

Brno

Naše brněnské kurzy realizujeme v moderních prostorách našeho obchodního partnera s bezproblémovou dostupností MHD i autem. K dispozici je bezplatné wi-fi internetové připojení, občerstvení a obědní menu v blízké restauraci (zahrnuté v ceně kurzu), po předešlé domluvě také bezbariérový přístup.

V případě, že potřebujete doporučit ubytování po dobu školení, nás prosím kontaktujte.

 

Bratislava

školící místnost Malinovo    Menší školící místnost Malinovo     školící prostory Malinovo

Naše bratislavské otevřené kurzy realizujeme v našem školícím středisku na Adyho ul. 43 v Malinově, vzdáleném jen 7 km od Bratislavy s dobrou dostupností z Bratislavy i z dálnice D1.

GPS souřadnice: 48°9´41.37"N, 17°17´55.59"E

Naše školící středisko je dostupné také autobusy Slovaklines - cesta z autobusové stanice Bratislava Mlynské Nivy trvá 30 minut. Orientační jízdní řád najdete na podstránce Kontakty. Název zastávky v Malinově je "Malinovo,kaštieľ".

Naši studenti mají k dispozici parkování na vyhrazených parkovacích místech v areálu chráněném kamerovým systémem, bezbariérový přístup, bezdrátové i kabelové připojení na internet, občerstvení během kurzu a obědové menu v nedaleké restauraci - to vše zahrnuto v ceně našich školení. V případě brzkého ranního příjezdu nabízíme účastníkům lehkou snídani, také bez příplatku.

Mimobratislavským studentům je k dispozici i bydlení přímo v našem školicím středisku (3 pokoje, každý s kapacitou 1 osoba + 1 přistýlka) za zvýhodněné ceny, které zahrnují i lehkou snídani, parkování na místě v uzavřeném areálu chráněném kamerami, připojení na internet a použití infrasauny. V případě zájmu o bydlení nás prosím kontaktujte.