Menu
Zvládněte mezinárodní certifikační zkoušky s lehkostí Prihlašte se k našemu newsletteru a získejte přístup k aktuálním novinkám v oblasti projektového a agilního řízení, výhodným nabídkám našich kurzů, akcím, webinářům a hodnotnému obsahu ZDARMA, jakým jsou např naše tipy a triky pro složení každé mezinárodní certifikační zkoušky. Zjistěte, co je důležité během přípravy na zkoušku, během zkoušky i po ní. Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a POTIFOB,s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu a to párkrát do měsíce po dobu 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.
Vaše osobní údaje budou chráněny

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a POTIFOB,s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání výše uvedeného produktu a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Co v něm najdete? 

1. Tipy a triky pro složení každé mezinárodní certifikační zkoušky.

2. Co je důležité během přípravy na zkoušku, během zkoušky, ale i po ní.

3. Jaké jsou výhody a nevýhody samostudia.

4. Jaké jsou výhody a nevýhody přípravného kurzu.

Ebook pro Vás připravil Ing. Štefan Ondek, PMP, managing partner a hlavní trenér skupiny POTIFOB, který je držitelem více než 20 platných mezinárodních certifikátů od několika renomovaných zkušebních institutů (APMG, EXIN®, PEOPLECERT, PMI, TOCICO), zejména z oblasti řízení projektů, programů, portfolií a agilního řízení.

Na různé mezinárodní certifikační zkoušky - PRINCE2®, PMI® a jiné osobně připravil již více než 2.600 úspěšných absolventů z ČR, SR a mnoha dalších zemí.

Na úspěšnou mezinárodní akreditaci a získání certifikátu Approved Trainera PRINCE2, PRINCE2 Agile®, ITIL® a MSP® připravil již 9 lektorů z ČR, SR, Velké Británie a Zambie.

Stáhněte si také

eBook Průvodce řízením projektů zdarma

Získejte jedinečný eBook zdarma, který Vám pomůže vést Vaše projekty úspěšně. Připravili ho pro Vás Štefan Ondek, PMP, Colin Bentley a William R. Duncan.

Získat přístup zdarma

 

Systém vzdělávání v oblasti řízení projektů, služeb, IT a Agile

Získejte ZDARMA podrobnou mapu vzdělávání, která vám pomůže rozhodnout se jak postupovat ve vašem profesionálním rozvoji.

Získat přístup zdarma

 

Podrobný procesní model PRINCE2® zdarma

Získejte podrobný procesní model PRINCE2, který Vám pomůže tuto metodiku pochopit.

Získat přístup zdarma

 

Cvičný test PRINCE2® zdarma

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si zkrácený certifikační test metodiky PRINCE2.

Vyzkoušet zdarma

 

Převodový slovníček pojmů PRINCE2® 2017-2009

Stáhněte si zdarma anglicko-česko-slovenský převodový slovníček pojmů PRINCE2 2017-2009.

Získat přístup zdarma