Menu
Chcete vést Vaše projekty úspěšně? Prihlašte se k našemu newsletteru a získejte přístup k aktuálním novinkám v oblasti projektového a agilního řízení, výhodným nabídkám našich kurzů, akcím, webinářům a hodnotnému obsahu ZDARMA, jakým je např náš eBook Průvodce řízením projektů. Připravili ho pro Vás Štefan Ondek, PMP - Managing Partner POTIFOB, Colin Bentley - "otec" PRINCE2® a William R. Duncan - primární autor první verze PMI PMBOK® Guide. Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a POTIFOB,s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu a to párkrát do měsíce po dobu 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.
Vaše osobní údaje budou chráněny

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a POTIFOB,s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání výše uvedeného produktu a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Co v něm najdete? 
  • základní principy projektového řízení
  • klíčové zúčastněné strany projektu, jejich role a odpovědnosti
  • dost o životním cyklu a procesech projektu na to, abyste byli schopni vybrat procesní model, který vám bude vyhovovat nejvíc
  • klíčové pojmy projektového řízení

Stáhněte si také

Podrobný procesní model PRINCE2® zdarma

Získejte podrobný procesní model PRINCE2, který Vám pomůže tuto metodiku pochopit.

Získat přistup zdarma

 

Systém vzdělávání v oblasti řízení projektů, služeb, IT a Agile

Získejte ZDARMA podrobnou mapu vzdělávání, která vám pomůže rozhodnout se jak postupovat ve vašem profesionálním rozvoji.

Získat přístup zdarma

 

Převodový slovníček pojmů PRINCE2® 2017-2009

Stáhněte si zdarma anglicko-česko-slovenský převodový slovníček pojmů PRINCE2 2017-2009.

Získat přistup zdarma

 

Cvičný test PRINCE2® zdarma

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si zkrácený certifikační test metodiky PRINCE2.

Vyzkoušet zdarma

 

Mezinárodní certifikační zkoušky s lehkostí

Získejte tipy a triky pro složení každé mezinárodní certifikační zkoušky. Zjistěte, co je důležité během přípravy na zkoušku, během zkoušky i po ní.

Získat přístup zdarma