Menu

Certifikační zkoušky EXIN® Agile Scrum Foundation

EXIN Agile Scrum EXIN Accredited Examination Center - AEC

Jako akreditované zkušební centrum - Accredited Exam Center (AEC) EXIN nabízíme certifikační zkoušky EXIN Agile Scrum Foundation. Cena zkoušek při koupi bez kurzu je 5.400 Kč + DPH na osobu a pokus. Zkoušky mají formu multiple choice testu (4 možné odpovědi, vždy pouze 1 správná) a skládají se v českém nebo anglickém jazyce.

V této ceně je:

  • oficiální přípravná příručka na zkoušku EXIN Agile Scrum Foundation vydaná EXINem (v angličtině)
  • oficiální cvičný test EXIN Agile Scrum Foundation
  • certifikační zkouška EXIN Agile Scrum Foundation (1 pokus).

Všechny ceny neoznačené jinak jsou uvedeny bez DPH 21% a platné pro zkoušky realizované v České republice. Platí naše všeobecné obchodní podmínky.

 

Předmět zkoušky

Bližší informace o zkouškách EXIN Agile Scrum jsou dostupné na webstránce EXIN.

 

Místo konání

Informace o místě konání námi realizovaných certifikačních zkoušek EXIN Agile Scrum najdete na podstránce Školící prostory.

 

Termíny zkoušek a objednávání na zkoušky

Pro informace o termínech certifikačních zkoušek EXIN Agile Scrum Foundation nás prosím kontaktujte. Domluvíme si termín a místo zkoušky, které Vám vyhovuje (zkoušku je nutno objednat alespoň 5 pracovních dnů předem). Následně Vám zašleme potvrzení objednávky a fakturu. Po obdržení její úhrady Vám zašleme organizační pokyny a v případě zájmu i oficiální cvičné testy v elektronické podobě.
 

Záruka termínu konání zkoušky

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín závazně přihlásíte, řádně a včas uhradíte poplatek za zkoušku, termín nezrušíme pro nedostatek účastníků či z jiných subjektivních příčin na naší straně.

 

Záruka nejlepší ceny

Pokud kdekoliv obdržíte výhodnější cenovou nabídku certifikační zkoušky EXIN Agile Scrum Foundation realizované v České republice stejnou formou a se srovnatelnými zárukami jako naše, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

 

Záruka fair play

Spokojenost a pohoda našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Rovněž chápeme, že v pracovním i osobním životě mohou nastat situace, kdy se z jakéhokoli důvodu necítíte být na certifikační zkoušku dostatečně připraveni.

Proto jako zatím jediní na českém a slovenském trhu nabízíme tyto férové ​​podmínky posunutí certifikační zkoušky EXIN Agile Scrum Foundation: První posunutí této u nás objednané zkoušky je zcela zdarma. Nemusíte nic zdůvodňovat. Stačí, abyste nám kdykoliv před certifikační zkouškou písemně oznámili, že si ji chcete posunout. Můžete ji pak absolvovat v některém z našich následujících veřejných termínů těchto zkoušek ve stejném městě.

 

Máte zájem absolvovat před zkouškou přípravný kurz?

Pak Vám doporučujeme náš kurz Agile Scrum Foundation. Pokud si současně objednáte tento kurz a zkoušku EXIN Agile Scrum Foundation, platí zvýhodněná cena za kurz + zkoušku 14.800 Kč/ os. + DPH. V této ceně je:

  • náš kurz Agile Scrum Foundation včetně školících materiálů
  • oficiální přípravná příručka na zkoušku EXIN Agile Scrum Foundation vydaná EXINem
  • EXINem určená oficiální literatura pro zkoušku - EXIN Agile Scrum Foundation Workbook.
  • oficiální cvičný test EXIN Agile Scrum Foundation
  • certifikační zkouška EXIN Agile Scrum Foundation (1 pokus).