Menu

Znovuspuštění prezenčních kurzů - odkdy a za jakých podmínek?

Znovuspuštění prezenčních kurzů - odkdy a za jakých podmínek?

Naši současní i potenciální zákazníci se ptají, kdy obnovíme veřejné prezenční kurzy a za jakých podmínek. Zde jsou odpovědi:

 1. Prezenční forma pro jednotlivce v individuálních termínech (expresní kurzy ITIL 4 Foundation, PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner) je opět možná, nicméně zatím jen formou "jeden na jednoho" - čili v učebně je jen lektor a 1 účastník.
 2. Prezenční formu školení pro skupiny v České republice obnovíme, jakmile to nejen bude povoleno státními orgány, ale budeme si také jisti, že riziko přenosu onemocnění Covid-19 v průběhu školení je zanedbatelné. Pokud se bude epidemiologická situace vyvíjet příznivě, přeběžně počítáme s polovinou června 2020.
  Doufáme, že nám zachováte přízeň a těch pár týdnů/ dní to ještě vydržíte :).

Pokud potřebujete školení urgentně, jsou Vám stále k dispozici naše virtuální i e-learningové kurzy PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner, ITIL 4 Foundation, Základy agile - Agile Foundation, jako i výše uvedené expresní kurzy formou 1:1 a individuální konzultace.

 

 

Co se na prezenčních kurzech oproti "dobám před koronou" určitě změní?

 1. Účastníci budou mít možnost připojit se k prezenčnímu kurzu i virtuálně. Cena obou forem - prezenční i virtuální - bude do konce roku 2020 stejná.
 2. Maximální počet účastníků veřejného kurzu, kteří ho budou absolvovat prezenčně, bude nižší. Předběžně počítáme se 6-8 osobami + 1 lektorem.
 3. Rozestupy mezi stoly budou větší než dosud, předběžně počítáme se vzdáleností 2 m mezi jednotlivými účastníky i mezi účastníky a lektorem.
 4. Účastníkům bude k dispozici dezinfekce rukou na alkoholové bázi.
 5. Občerstvení během školení se bude podávat a bude ho možné konzumovat výlučně mimo učebny - ve vyhrazených prostorách, které bude možné průběžně dezinfikovat. Před i po konzumaci bude povinná dezinfekce rukou. K dispozici bude výhradně hygienicky balené občerstvení v "jednoosobových" dávkách, které si bude každý účastník rozbalovat sám.
 6. Veškeré použité nádobí se bude mýt v myčce programem s teplotou min. 60 stupňů.
 7. Všechny dotekové plochy, toalety atd. budou dezinfikované min. 1x denně, pokud MZ ČR nepředepíše častější interval.

Přidat komentář