Menu

Změny týkající se našich kurzů kvůli viru SARS-CoV-2 - DŮLEŽITÉ!

Změny týkající se našich kurzů kvůli viru SARS-CoV-2 - DŮLEŽITÉ!

Vážení zákazníci,

z důvodu dodržování závazných opatření přijatých vládou ČR kvůli viru SARS-CoV-2 až a do odvolání naše veřejné kurzy probíhají výlučně virtuální formou, čili na dálku s přenosem obrazu a zvuku přes internet v reálném čase. Díky tomu máte stoprocentní jistotu, že se na žádném našem kurzu nebo zkoušce ani cestou nenakazíte.

Pro účast na školení virtualní formou je zapotřebí počítač se stabilním připojením na internet a nainstalovanou aplikací Skype nebo internetovým prohlížečem. Technické řešení, které jsme zvolili, umožňuje nejen sdílení prezentace a výkladu lektora, ale také vzájemnou diskusi mezi lektorem a všemi účastníky v reálném čase.

Pochopitelně je při této formě omezena Vaše možnost absolvovat skupinová cvičení. Za tento nedostatek se omlouváme - vynutila si ho vyšší moc. Doufáme, že nám přesto zachováte přízeň. Jako kompenzaci poskytujeme všem našim studentům individuální konzultace s lektorem na dálku přes skype, WhatsApp, e-mail nebo telefon v ceně kurzu.

Rovněž i certifikační zkoušky můžete absolvovat online z bezpečí Vašeho domova s dohledem přímo ze zkušebního institutu přes vaši webkameru a mikrofon.

Chcete-li místo absolvování kurzu virtuální formou odložit či zrušit objednanou účast na kurzu, je to možné, v souladu s našimi platnými všeobecnými obchodními podmínkami.

Dále v nabídce máme:

Přidat komentář