Menu

Online kurzy v angličtině

Přinášíme vám online kurzy agile, Scrum, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, PMI®, ITIL®.

 

Vyzkoušejte si prvních 30% z každého online kurzu zdarma.

 

Online kurzy PRINCE2 a PRINCE2 Agile v angličtině

 

  • PRINCE2 2017 Foundation - základní certifikační kurz nejpopulárnější metodiky projektového řízení na světe 
  • PRINCE2 2017 Practitioner - certifikační kurz pokročilé úrovně (podmínkou jsou vstupní znalosti zodpovídající úrovni PRINCE2 Foundation) 
  • PRINCE2 Agile Practitioner - certifikační kurz pokročilé úrovne, na kterém se naučíte, jak zladit PRINCE2 s agilními přístupy (podmínkou jsou vstupní znalosti zodpovídající úrovni PRINCE2 Agile Foundation nebo PRINCE2 Foundation)

 

 

Online kurz podle standardu PMI v angličtině

 

 


Online kurz ITIL v angličtině

 

  • ITIL 3 Foundation - základní certifikační kurz pro přípravu na certifikaci ITIL3 
  • ITIL 4 Foundation - základní certifikační kurz pro přípravu na certifikaci ITIL4 

 


Online kurzy agile v angličtině

 

  • Scrum Product Ownership - kurz pro vlastníky produktů pracujíci v Scrumu, současně příprava na certifikační zkoušku Professional Scrum Product Owner - PSPO™ I Scrum.org
  • AgilePM® Foundation - kurz základadní úrovně agilního řízení projektů dle standardu DSDM, současně sloužíci jako příprava na certifikační zkoušku AgilePM Foundation APMG 

 

 

Jsme partnerem společnosti Management Plaza a za prodej jejich školení získáváme provizi. Cena kurzu je pro vás stejná bez ohledu na to, jestli si kurz koupíte přes některý z odkazů uvedených výše, nebo přímo přes web společnosti Management Plaza.

 

Trenéři

Online kurzy v angličtině pro vás připravili naši obchodní partneři, kterí mají více než 20-leté zkušenosti s projektovým a IT řízením, vedením prezenčních kurzů projektového a IT řízení a tvorbou online kurzů projektového a IT řízení. Vydali desítky kníh o projektovém, IT i agilním řízení. Drží rovněž mnoství certifikací z projektového, IT a agilního řízení.