Menu

Online kurzy v angličtině

Přinášíme vám nové online kurzy agile, Scrum, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, PMI®, ITIL® a cviční testy k nim.

 

Vyzkoušejte si prvních 30% z každého online kurzu i cvičního testu zdarma a některé cviční testy zdarma celé.

 

Online kurzy PRINCE2 a PRINCE2 Agile v angličtině

 

  • PRINCE2 2017 Foundation - základní certifikační kurz nejpopulárnější metodiky projektového řízení na světe - 180 EUR/ os.
  • PRINCE2 2017 Practitioner - certifikační kurz pokročilé úrovně (podmínkou jsou vstupní znalosti zodpovídající úrovni PRINCE2 Foundation) - 240 EUR/ os.
  • PRINCE2 Agile Practitioner - certifikační kurz pokročilé úrovne, na kterém se naučíte, jak zladit PRINCE2 s agilními přístupy (podmínkou jsou vstupní znalosti zodpovídající úrovni PRINCE2 Agile Foundation nebo PRINCE2 Foundation) - 240 EUR/ os.

 

 

Online kurz podle standardu PMI v angličtině

 

 


Online kurz ITIL v angličtině

 
ITIL 3 Foundation - základní certifikační kurz pro přípravu na certifikaci ITIL - 180 EUR/os.

ITIL 4 Foundation - připravujeme ve spolupráci s našim obchodním partnerem

 


Online kurzy agile v angličtině

 

  • The Scrum Framework - představení rámce Scrum s důrazem na rolu Scrum Mastra, příprava na certifikační zkoušku Professional Scrum Master - PSM™ I Scrum.org - 90 EUR/ os.
  • Scrum Product Ownership - kurz pro vlastníky produktů pracujíci v Scrumu, současně příprava na certifikační zkoušku Professional Scrum Product Owner - PSPO™ I Scrum.org - 90 EUR/ os.
  • AgilePM® Foundation - kurz základadní úrovně agilního řízení projektů dle standardu DSDM, současně sloužíci jako příprava na certifikační zkoušku AgilePM Foundation APMG - 180 EUR/ os.

 

 

 

Cvičné online testy PRINCE2 Foundation a PMI PMP/ CAPM úplně zdarma

 

 

 

Cvičné online testy agile

 

 

 

Pokud máte zájem o získání většího počtu licencí pro své zaměstnance/ spolupracovníky za výhodnější cenu, kontaktujte nás na ondekova@potifob.com.

 

Pokud máte zájem o mezinárodní certifikační zkoušky od AXELOSu (PRINCE2, ITIL) nebo EXINu (agile) kontaktujte nás na ondekova@potifob.com.

 

 

Trenéři

Online kurzy v angličtině pro vás připravili naši obchodní partneři - Nader K. Rad a Frank Turley zleva, kterí mají více než 20-leté zkušenosti s projektovým řízením, vedením prezenčních kurzů projektového řízení a tvorbou online kurzů projektového řízení. Vydali desítky kníh o projektovém i agilním řízení. Drží rovněž mnoství certifikací z projektového a agilního řízení.