Menu

Objednávkový formulář online kurzu projektového řízení PRINCE2 Practitioner

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám:
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne.
Na zkoušku PRINCE2 Practitioner v rodném jazyce máte 2 hodiny a 30 minut. Na absolvování zkoušky v jiném než rodném jazyce budete mít 3 hodiny a 8 minut.
Nejste si jisti, zda zvládnete certifikační zkoušku PRINCE2 od PeopleCertu / AXELOSu na 1. pokus? Odteď se můžete se službou Take2 od PeoleCert "pojistit" - 2. pokus zkoušky v online verzi, s voucherem platným 6 měsíců, můžete mít jen za 1500 Kč + DPH na osobu a zkoušku! Podmínkou poskytnutí je objednání a úhrada služby Take2 před absolvováním 1. pokusu dané zkoušky.
Video lekce s tipy a triky pro zkoušku je ve slovenštině. Cvičné testy PRINCE2 Practitioner jsou v češtině i angličtině. Ostatní složky kurzu jsou v češtině nebo slovenštině dle Vašeho výběru.
Ceny publikací jsou uvedeny bez DPH. V průběhu zkoušky Practitioner můžete používat pouze knihu Managing Successful Projects with PRINCE2.
údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/ y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, zašleme potvrzení o obdržení objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Současně s potvrzením objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Neprodleně po obdržení její úhrady Vám zašleme přístup k online kurzu PRINCE2 Practitioner včetně voucheru k absolvování Vaší certifikační zkoušky PRINCE2 Practitioner AXELOS.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na nebo telefonicky č. +420 605 404 569.