Menu

Objednávkový formulář kurzu PRINCE2 Agile Foundation

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení
Ceny školení a zkoušky jsou uvedeny bez DPH. V ceně je zahrnuta papírová nebo online zkouška PRINCE2 Agile Foundation od EXINu, která se píše po kurzu, v termínu dle dohody. Online zkoušku je možné absolvovat do roku od obdržení voucheru na místě a v termínu dle vašeho výběru.
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne.
Když Vám uvedené termíny nevyhovují a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, uveďte to prosím v této kolonce.
Uveďte počet osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více různých kurzů, uveďte název školení a počet osob, které se zúčastní na příslušném kurzu.
Uveďte jména a příjmení osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více kurzů, uveďte název školení a jména osob, které se zúčastní na daném kurzu.
E-mailové adresy pro zaslání předkurzových instrukcí, slouží rovněž k registraci ke zkouškám.
K přípravě na zkoušku PRINCE2 Agile Foundation není nutné její studium. Na zkoušku se zvládnete připravit s pomocí námi připravených studijních materiálů, které jsou zahrnuty v ceně kurzu. V případě zájmu ji však pro vás rádi zajistíme. Pokud si objednáte školení PRINCE2 Agile Practitioner nebo kombinaci PRINCE2 Agile Foundation + Practitioner obdržíte ji od nás automaticky. Pro zvládnutí zkoušky PRINCE2 Agile Practitioner je její prostudování zapotřebí.
Certifikát o složení mezinárodné zkoušky AXELOS, vystavený jediným oprávněným zkušebním institutem (PEOPLECERT). Elektronické certifikáty jsou v ceně zkoušky. Papírová verze certifikátu je za příplatek, obdržíte ji do 3 týdnů od složení zkoušky. Certifikát obdrží pouze kandidáti, kteří zkoušku složí.
údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat tištěnou verzi studijních materiálů kurýrem.

Vaše osobní údaje (jméno/a, příjmení, název společnosti, identifikační údaje společnosti, e-mail/y poštovní adresa/y a telefonický kontakt) jsou u nás v bezpečí a budeme je, na základě našeho smluvního vztahu, jako POTIFOB, s.r.o. zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Uveďte zde informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, zašleme potvrzení o obdržení objednávky. Nejpozději další pracovní den Vás budeme kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na sibrinova@potifob.com nebo telefonicky č. +420 605 404 569.