Menu

Managing Successful Programmes

MSP - Managing Successful Programmes je obecně použitelný standard pro řízení programů založen na globální nejlepší praxi. Je provázán z PRINCE2 a doplňuje ho o "vrchní patro", tedy úroveň řízení nad projekty.

Celosvětově je podle MSP certifikováno přes 55.000 osob.

Poskytování kurzů MSP jsme ukončili k 20.11.2017 z důvodu malého zájmu o ně a výrazného zvýšení akreditačních poplatků na rok 2018.

Absolventi a lektor jednoho z našich veřejných certifikačních kurzů MSP Foundation a Practitioner - prvního v ČR a SR.

O kurzu

Naše kurzy MSP jsou postaveny na nejnovější verzi MSP z roku 2011. Umožní Vám pochopit rámec pro řízení programů MSP, který můžete využít při řízení těch Vašich. Jsou v souladu s oficiálním sylabem vlastníka MSP - AXELOS Limited. Připravují na složení certifikačních zkoušek MSP Foundation i Practitioner. Tyto zkoušky můžete absolvovat přímo na konci jednotlivých kurzů a získat tak s odstupem nejpopulárnější, mezinárodně uznávaný certifikát prokazující Vaše schopnosti v oblasti vedení programů.

Kurz Foundation trvá 3 dny a slouží k osvojení a pochopení standardu MSP. Na něm staví dvoudenní kurz Practitioner, zaměřený na nácvik praktické aplikace MSP. Zkoušky Foundation a Practitioner mají obdobný formát jako stejnojmenné zkoušky PRINCE2.

Kurzy pořádáme s výkladem v češtině nebo slovenštině s použitím anglické odborné terminologie a literatury. Na požádání realizujeme výklad také čistě v angličtině. Certifikační zkoušky jsou v angličtině.

Platnost certifikátu Foundation je doživotní. Practitioner platí 5 let a pro udržení certifikátu je potřebné skládat recertifikační zkoušky. Ty mají obdobnou formu jako původní zkouška.

 

V ceně našich certifikačních kurzů MSP jsou zahrnuté:

  • materiály a instrukce pro předkurzovou přípravu
  • originální oficiální kniha AXELOS Limited Managing Successful Programmes (MSP Guide)
  • plnobarevně tištěné školící materiály včetně všech oficiálních certifikačních testů
  • licenční poplatky a poplatky za mezinárodní certifikační zkoušky MSP AXELOS®
  • elektronický certifikát autorizovaného zkušebního institutu - examination institute po úspěšném složení zkoušky (obdržíte 3 pracovní dny po zkoušce).

Záruka kvality, termínu, nejlepší ceny a udržení know-how

Záruka kvality:

Přestože poskytujeme jedinečnou záruku nejlepší ceny (viz níže), jsme si vědomi toho, že naše školení MSP nejsou levné a mnozí případní zájemci si v duchu kladou otázky:

1.) "Co když navzdory poctivé přípravě certifikační zkoušku neudělám?"

2.) "Co když časem něco z naučeného zapomenu?"

Proto jako první v Česku i na Slovensku poskytujeme následující záruku kvality: Pokud si zakoupíte certifikační kurz MSP POTIFOB, dodržíte všechny pokyny lektora včetně instrukcí pro předkurzovou přípravu, zúčastníte se celého kurzu, a přesto certifikační zkoušku MSP nesložíte nebo si prostě budete chtít s časovým odstupem osvěžit znalosti, můžete daný kurz absolvovat ještě jednou bezplatně. A to do 2 let od jeho 1. absolvování.

Zaplatíte pouze za opakovanou zkoušku (jestli ji budete skládat), novou sadu školicích materiálů (jestli je požadujete), obědy a občerstvení.
 

Záruka termínu konání kurzu:

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín školení závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků nebo z jiných subjektivních příčin na naší straně.

 

Záruka nejlepší ceny:

Pokud kdekoliv jine obdržíte výhodnější cenovou nabídku certifikačního kurzu MSP realizovaného v České republice akreditovaného oprávněným mezinárodním akreditačním orgánem (PeopleCert) vedeného srovnatelně zkušeným lektorem a se srovnatelnými zárukami jako naše, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

 

Záruka udržení know-how:

Pokud Vám Váš zaměstnanec, který u nás absolvoval školení MSP, dá výpověď z pracovního poměru, máte možnost využít naši garanci udržení know-how, což znamená, že Vaší společností nominovaný náhradník může absolvovat totéž školení ZDARMA. Stačí, když nám předložíte výpověď zaměstnance, který u nás absolvoval předmětný kurz.

Nárok na opakování kurzu platí po dobu jednoho roku od prvního absolvování kurzu. Termín opakovaného kurzu si je třeba dohodnout alespoň 15 kalendářních dnů předem. Vybrat si můžete z kteréhokoliv otevřeného kurzu uvedeného v kalendáři kurzů.

Za náhradníka uhradíte jen obědy, občerstvení a poplatek za certifikační zkoušku (pokud ji má daný účastník absolvovat). Předpokládá se, že účastník použije studijní materiály, které Vaší společnosti zbyly po původním účastníkovi. V případe, že tyto materiály ve Vaší firmě nezůstali, poskytneme Vám náhradní za nákladovou cenu.

Pokud vámi vybraný termín obsadí úastníci, kteří jdou na kurz poprvé a nevyužívají při tom garanci udržení know-how, budeme vašeho zaměstnance kontaktovat a nabídneme mu další termín.

 

Záruka fair play:

Spokojenost a pohoda našich studentů je pro nás velice důležitá. Také chápeme, že v pracovním i osobním životě se můžou vyskytnout situace, kdy najednou potřebujete posunout termín Vašeho kurzu nebo se z jakéhokoli důvodu necítíte být na certifikační zkoušku dostatečně připraveni.

Proto jako zatím jediní na českém a slovenském trhu nabízíme férové podmínky posunutí kurzu i zkoušky MSP.

Bližší informace o této záruce a podmínkách pro její uplatnění najdete v případě zájmu na podstránce Záruky.

 

Místo konání

Informace o místě konání našich veřejných kurzů projektového řízení najdete na podstránce Školící prostory.

 

Otevřené, polootevřené a vnitrofiremní kurzy i školení

Polootevřené a vnitrofiremní školení MSP provádíme v prostorách zákazníka nebo po dohodě v jiných lokalitách. Pokud máte zájem o nabídku vnitrofiremních školení MSP, kontaktujte nás prosím.

 

Cena

Certifikační kurz MSP Foundation stojí 22.300 Kč na osobu + certifikační zkouška AXELOS 5.400 Kč na osobu. Certifikační kurz MSP Practitioner zakoupený samostatně stojí 18.800 Kč na osobu + certifikační zkouška AXELOS 6.500 Kč na osobu. Při současné koupi kurzů MSP Foundation + Practitioner je celková cena zvýhodněných 37.000 Kč + 11.900 Kč certifikační zkoušky AXELOS, tedy celkem 48.900 Kč/ os. včetně zkoušek.

V ceně kurzů jsou všechny potřebné školicí materiály, občerstvení, obědy, parkování a wi-fi během kurzu. V ceně zkoušek AXELOS jsou elektronické certifikáty o jejich úspěšném složení (za podmínky úspěchu na zkoušce). Za příplatek 690 Kč na certifikát je možné vystavit a zaslat i papírové certifikáty.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Platí všeobecné obchodní podmínky POTIFOB.

 

Kalendář

Pro informace o termínech našich veřejných kurzů a školení klikněte na Kalendář veřejných kurzů. Jestli Vám tam uvedené termíny nevyhovují a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, kontaktujte nás prosím.

 

Jak objednat?

Pro objednání školení MSP (Managing Successful Programmes) prosím vyplňte náš objednávkový formulář nebo nás kontaktujte.