Menu

Program Agilní řízení: Základy agile a Scrum Master + Product Owner

Tento program je tvořen rozšířenými moduly Základy agile a Scrum Master  + Product Owner + PMI-ACP včetně praktické aplikace Agile na příkladech z Vašeho prostředí (5 dnů - 40 hodin). Tyto moduly na sebe vhodně navazují.

Tento program nabízíme jako vnitrofiremní. Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

V ceně jsou:

  • naše školící materiály
  • školení se zkušeným lektorem
  • naše záruka termínu a nejlepší ceny

Program Agilní řízení splňuje aktuální podmínky pro získání dotace z POVEZ II na jeho absolvování včetně certifikační zkoušky/ zkoušek.

Jednotlivé moduly programu můžete absolvovat i s časovým odstupem.

K programu si následně můžete objednat zkoušky od mezinárodního certifikačního orgánu EXIN nebo scrum.org.

Pro připuštění ke zkoušce EXIN Agile Scrum Foundation není nutné splnit žádné další podmínky. Je ji možné absolvovat v češtině nebo angličtině. 

Podmínkou připuštění ke zkoušce EXIN Agile Scrum Master/ Product Owner je plná aktivní účast na stejnojmenném modulu. Je ji možné absolvovat v češtině nebo angličtině. 

Zkoušky Professional Scrum Master I (základní úroveň) a Professional Scrum Master II  (pokročilá úroveň) od certifikačního orgánu scrum.org jsou dostupné v angličtině a pro jejich absolvování není nutné splnit žádné další podmínky.

 

Zkoušky od společnosti EXIN jsme pro studenty schopni, jako akreditovaná tréningová organizace (ATO), zajistit. V případě zkoušky EXIN Agile Scrum Master, Product Owner nebo EXIN Agile Scrum Master + Product Owner Bridge je potřeba počítat se studiem doporučené literatury po kurzu, aby byly studenti na pokročilou úroveň zkoušky připraveni. (standardně se zoušky pokročilé úrovně píšou s časovým odstupem po kurzu, zkouška EXIN Agile Scrum Foundation se píše v pátý den školení, bez nutnosti dodatečného studia).

Zkoušky společnosti scrum.org si studenti zajišťují/ objednávají sami a nejsou součástí našich školení.

Pro objednání tohoto programu nás prosím kontaktujte.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%. Platí naše obchodní podmínky.

kombinované školení PRINCE2 Foundation + Practitioner