Menu

Objednávkový formulář kurzů projektového řízení PRINCE2

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení:
ceny školení a zkoušek jsou uvedeny bez DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne.
Když Vám nevyhovují termíny v kalendáři veřejných kurzů a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, uveďte to prosím zde.
Město, ve kterém proběhne školení.
Uveďte počet osob, pro které objednáváte školení. Když objednáváte více různých kurzů, uveďte ve formátu název školení: počet míst, který objednáváte.
Uveďte jména a příjmení osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více kurzů, uveďte ve formátu název školení: jména a příjmení účastníků.
E-mailové adresy pro zaslání předkurzových instrukcí, slouží rovněž pro přihlášení do e-learningu a k registraci ke zkouškám.
V ceně školení je 1 jazyková verze studijních materiálů. V případě zájmu o další jazykovou verzi účtujeme příplatek 1300 Kč/ os. nebo 50 EUR/ os. za každou další jazykovou verzi. Základní literatura pro zkoušku Practitioner - kniha Managing Successful Projects with PRINCE2 (PRINCE2 manuál) je dostupná pouze v angličtině.
Účastníci, kteří absolvují jen kurz PRINCE2 Foundation, v jeho ceně obdrží dle vlastního výběru jednu ze tří odborných publikací. Prosím označte, kterou z nich volíte. Za příslušný doplatek si můžete objednat i ostatní 2 publikace. V ceně PRINCE2 Foundation + Practitioner a PRINCE2 Practitioner je zahrnuta plná kniha Managing Successful Projects with PRINCE2 - PRINCE2 manuál.
Certifikace podle verze 2017 bude dostupná od 10.7.2017 a to pouze v angličtině. Zkoušky podle verze PRINCE2 2009 jsou nadále k dispozici i v češtině (Foundation i Practitioner). Zkoušky podle verze 2009 v angličtině budou dostupné pouze do konce roku 2017, české i po 1.1.2018. Rozdíly mezi jednotlivými verzemi metodiky PRINCE2 naleznete na: http://www.potifob.cz/PRINCE2-2017
Vyplňte pouze, pokud si chcete dodatečně ke knize zahrnuté v ceně kurzu (viz výše) objednat i další.
V české a slovenské verzi zkoušky PRINCE2 Foundation je u každé otázky i její anglický originál. Na zkoušku v rodném jazyku budete mít 60 minut. Na zkoušku v cizím jazyku budete mít 75 minut. Studentům, kteří ovládají na pracovní úrovni angličtinu, zejména těm, kteří budou pokračovat na úroveň Practitioner a chtějí skládat zkoušku Practitioner v angličtině, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušky.
Na zkoušku PRINCE2 Practitioner v rodném jazyce budete mít 2,5 h. Na zkoušku v jiném než rodném jazyce budete mít 3 h 8 minut. Studentům, kteří ovládají angličtinu na dobré pracovní úrovni, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušky.
Certifikát o složení mezinárodné zkoušky AXELOS, vystavený oprávněným zkušebním institutem (EXIN/ PEOPLECERT). Elektronické certifikáty jsou v ceně zkoušky. Papírová verze certifikátu je za příplatek, obdržíte ji do 3 týdnů od složení zkoušky. Certifikát obdrží pouze kandidáti, kteří zkoušku složí.
Označte, pokud chcete certifikát o absolvování akreditovaného kurzu PRINCE2 ("leaving award"). Vystavovatelem je naše společnost POTIFOB, s.r.o. - akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2 a strategický partner AXELOS.
Kvalitní bydlení v soukromí po dobu kurzu v klidném prostředí nedaleko od místa školení. Dostupné pouze u pražských a bratislavských kurzů. Ceny bydlení jsou finální. Jeho poskytovatelem není POTIFOB, s.r.o. http://www.potifob.cz/bydleni_Praha, http://potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
Údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou pro kontrolu správnosti.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat tištěnou verzi studijních materiálů.
Sem uveďte další informace, které považujete za důležité. Kupř. objednávka 2 jazykových verzí školících materiálů, dieta.
12345
Nabízené informace
Jednoduchost navigace
Design stránky
Celkový dojem
1 -nejlepší, 5 - nejhorší

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, zašleme potvrzení o obdržení objednávky. Nejpozději na další pracovní den Vás budeme kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na nebo telefonicky č. +420 605 404 569.