Menu

Objednávkový formulář kurzů projektového řízení PRINCE2 Practitioner

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení
ceny školení a zkoušek jsou uvedeny bez DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne.
Když Vám uvedené termíny nevyhovují a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, uveďte to prosím v této kolonce.
Uveďte počet osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více různých kurzů, uveďte název školení a počet osob, které se zúčastní na příslušném kurzu.
Uveďte jména a příjmení osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více kurzů, uveďte název školení a jména osob, které se zúčastní na daném kurzu.
E-mailové adresy pro zaslání předkurzových instrukcí, slouží rovněž pro přihlášení do e-learningu a k registraci ke zkouškám.
Když si vyberete test PRINCE2 v rodném jazyce, na jeho vypracování bude mít 2,5 h. Na vypracování testu v jiném než rodném jazyce budete mít 3 h 8 minut. Studentům, kteří ovládají na dobré pracovní úrovni anglický jazyk, doporučujeme objednat si anglické verze zkoušek Foundation a Practitioner.
V ceně školení je 1 jazyková verze studijních materiálů. V případě zájmu o další jazykovou verzi účtujeme příplatek 1300 Kč/ os. nebo 50 EUR/ os. za každou další jazykovou verzi. Základní literatura pro zkoušku Practitioner - PRINCE2 manuál je dostupná pouze v angličtině.
Certifikát o složení mezinárodné zkoušky AXELOS, vystavený oprávněným zkušebním institutem (EXIN/ PEOPLECERT). Elektronické certifikáty jsou v ceně zkoušky. Papírová verze certifikátu je za příplatek, obdržíte ji do 3 týdnů od složení zkoušky. Certifikát obdrží pouze kandidáti, kteří zkoušku složí.
Označte, pokud chcete certifikát o absolvování akreditovaného kurzu PRINCE2 ("leaving award"). Vystavovatelem je naše společnost POTIFOB, s.r.o. - akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2 a strategický partner AXELOS.
Certifikace podle verze 2017 bude dostupná od 10.7.2017 a to pouze v angličtině. Zkoušky podle verze PRINCE2 2009 jsou nadále k dispozici i v češtině (Foundation i Practitioner). Zkoušky podle verze 2009 v angličtině budou dostupné pouze do konce roku 2017, české i po 1.1.2018. Rozdíly mezi jednotlivými verzemi metodiky PRINCE2 naleznete na: http://www.potifob.cz/PRINCE2-2017
Managing successful Projects with PRINCE2 a PRINCE2 Pocketbook jsou dostupné v angličtině.
Kvalitní bydlení v soukromí po dobu kurzu v klidném prostředí nedaleko od místa školení. Dostupné pouze u pražských a bratislavských kurzů. Ceny bydlení jsou finální. Jeho poskytovatelem není POTIFOB, s.r.o. http://www.potifob.cz/bydleni_Praha, http://potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
Údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat tištěnou verzi studijních materiálů.
Sem uveďte informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.
12345
Nabízené informace
Jednoduchost navigace
Design stránky
Celkový dojem
1 -nejlepší, 5 - nejhorší

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, zašleme potvrzení o obdržení objednávky. Nejpozději na další pracovní den Vás budeme kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na nebo telefonicky č. +420 605 404 569.