Menu

Objednávkový formulář kurzů projektového řízení PRINCE2 Foundation

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení
ceny školení a zkoušek jsou uvedeny bez DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne.
Když Vám uvedené termíny nevyhovují a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, uveďte to prosím v této kolonce.
Uveďte počet osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více různých kurzů, uveďte název školení a počet osob, které se zúčastní na příslušném kurzu.
Uveďte jména a příjmení osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více kurzů, uveďte název školení a jména osob, které se zúčastní na daném kurzu.
Když si vyberete test PRINCE2 v rodném jazyce, na jeho vypracování budete mít 60 minut. V případě slovenštiny nebo češtiny pro Vás zajistíme obojjazyčný test: česko-anglický nebo slovensko-anglický (otázky budou v testu uvedeny v jednom sloupci v slovenštině nebo češtině a v druhém sloupci v angličtině). Na vypracování testu v jiném než rodném jazyce budete mít 75 minut. Studentům, kteří ovládají na pracovní úrovni anglický jazyk, zejména těm, kteří budou pokračovat na úroveň Practitioner a chtějí skládat zkoušku Practitioner v angličtině, doporučujeme objednat si anglickou verzi zkoušek Foundation.
V ceně školení je 1 jazyková verze studijních materiálů. V případě zájmu o další jazykovou verzi účtujeme příplatek 1300 Kč/ os. nebo 50 EUR/ os. za každou další jazykovou verzi.
Vzhledem k tomu, že již před kurzem obdržíte elektronické studijní materiály jakož i přístup do našeho PRINCE2 e-learningového prostředí určeného pro přípravu na kurz a zkoušku PRINCE2 Foundation, je dostačující, pokud papírové studijní materiály obdržíte v první den školení.
Certifikát o složení mezinárodné zkoušky AXELOS, vystavený oprávněným zkušebním institutem (EXIN/ PEOPLECERT). Elektronické certifikáty jsou v ceně zkoušky. Papírová verze certifikátu je za příplatek, obdržíte ji do 3 týdnů od složení zkoušky. Certifikát obdrží pouze kandidáti, kteří zkoušku složí.
Označte, pokud chcete certifikát o absolvování akreditovaného kurzu PRINCE2 ("leaving award"). Vystavovatelem je naše společnost POTIFOB, s.r.o. - akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2 a strategický partner AXELOS.
Účastníci, kteří absolvují jen kurz PRINCE2 Foundation od nás v rámci ceny kurzu obdrží dle vlastního výběru jednu ze tří odborných publikací. Prosím označte, o kterou z těchto publikací máte zájem. Za příslušný doplatek si můžete objednat i ostatní 2 publikace. Všichni účastníci kurzu PRINCE2 Foundation + Practitioner nebo jen PRINCE2 Practitioner od nás v rámci ceny kurzu dostanou plnohodnotnou publikaci Managing Successful Projects with PRINCE2.
Ceny publikací jsou uvedeny bez DPH.
Kvalitní bydlení v soukromí po dobu kurzu v klidném prostředí kousek od místa školení. V ceně je WiFi, parkování v uzavřeném areálu (1 auto na pokoj) a použití sauny. Dostupné pouze u pražských a bratislavských kurzů. Ceny bydlení jsou finální. Jeho poskytovatelem není POTIFOB, s.r.o.
Údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat tištěnou verzi studijních materiálů.
Sem uveďte informace, které považujete za důležité a nejsou součástí objednávky.
12345
Nabízené informace
Jednoduchost navigace
Design stránky
Celkový dojem
1 -nejlepší, 5 - nejhorší

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, zašleme potvrzení o obdržení objednávky. Nejpozději na další pracovní den Vás budeme kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na nebo telefonicky č. +420 605 404 569.