Menu

Poslední kurz PRINCE2 Agile® Practitioner

Poslední kurz PRINCE2 Agile Practitioner

Nabízíme Vám možnost absolvovat poslední kurz PRINCE2 Agile Practitioner včetně pravé mezinárodní certifikační zkoušky od společnosti AXELOSRealizaci školení PRINCE2 Agile ukončujeme k 31.12.2017 z důvodu výrazného nárůstu fixních akreditačních poplatků a malé poptávky. 

PRINCE2 Agile je rozšíření metodiky projektového řízení PRINCE2, které ji propojuje s agilním přístupem. Je určeno pro ty, kdo již používají PRINCE2 a zároveň je láká agilní prostředí, které umožňuje rychle reagovat na měnící se požadavky zákazníka při vývoji produktů.

Kurz se uskuteční 30.11.-1.12.2017 v Malinově u Bratislavy. Certifikační zkouška proběhne online s dohledem přes internet v místě a termínu dle Vašeho výběru - voucher na zkoušku je platný do konce roku 2017. Podmínkou připuštění ke zkoušce je předložení platného certifikátu PRINCE2 Foundation nebo PMI PMP/ CAPM nebo IPMA A/ B/ C/ D.

Kurz je samozřejmě možné koupit i bez zkoušky.

Během kurzu Vám nabízíme ubytování v klidném prostředí pár kroků od školících prostor za symbolickou cenu 260 Kč/ os./ noc. Tato zvýhodněná nabídka ubytování platí pro první tři závazně přihlášené účastníky.

Školení najdete i v našem kalendáři, přes který si ho můžete objednat.

Přidat komentář