Menu

P3O - Portfolio, Programme & Project Offices - ukončujeme k 23.12.2016

Portfolio, Programme & Project Offices - P3O je celosvětově první a zatím jediný standard pro budování i provoz kanceláří řízení portfolií, programů i projektů. Je součástí rodiny best practice standardů AXELOS®, nejznámějšími z nichž jsou PRINCE2 a ITIL.

Jako 1. akreditovaná tréninková organizace P3O v ČR a SR realizujeme kurzy P3O včetně certifikačních. Vede je náš hlavní trenér Ing. Štefan Ondek, PMP, první  a zatím jediný česky mluvící akreditovaný trenér P3O.

Absolventi a trenér jednoho z našich certifikačních kurzů P3O.

O kurzu

Naše kurzy P3O jsou postaveny na nejnovější verzi P3O z roku 2013. Umožní Vám pochopit model pro řízení projektových, programových či portfolio kanceláří, který můžete využít při řízení Vašich kanceláří. Jsou v souladu s oficiálním sylabem vlastníka P3O - AXELOS. Připravují na složení certifikačních zkoušek P3O všech úrovní - Foundation i Practitioner. Tyto zkoušky můžete absolvovat přímo na konci jednotlivých kurzů a získat tak mezinárodně uznávaný certifikát prokazující Vaše schopnosti v této oblasti.

Cílem dvoudenního kurzu P3O Foundation je pochopení modelu pro řízení projektů, programů a portfolií, tzv. P3O modelu. Účelem tohoto modelu je poskytnout obecně platné pokyny, zásady, postupy a techniky, které umožňují jednotlivcům i organizacím úspěšně vytvořit, rozvíjet a udržovat vhodné podpůrné struktury, obvykle nazývané "Project Management Office (PMO)".

Dvoudenní kurz P3O Practitioner je zaměřen na praktickou aplikaci získaných znalostí a na přípravu studentů na mezinárodní certifikační zkoušku P3O Practitioner.

Školení jsou určeny pro současné i budoucí pracovníky projektových, programových a portfolio kanceláří, kteří chtějí získat či si prohloubit své znalosti o budování a provozu P3O/ PMO (Project Management Offices - kanceláří řízení projektů).

Školení jsou vedeny v češtině s použitím anglické odborné terminologie a materiálů nebo na požádání čistě v angličtině. Certifikační zkoušky P3O jsou v angličtině.

Zkoušky Foundation a Practitioner mají podobný formát jako stejnojmenné zkoušky PRINCE2. Platnost certifikátu Foundation je doživotní. Practitioner platí 5 let a pro udržení certifikátu je třeba skládat recertifikační zkoušku.

 

V ceně našich certifikačních kurzů P3O jsou zahrnuty:

  • materiály a instrukce pro předkurzovou přípravu
  • originální oficiální kniha AXELOS Limited Portfolio, Programme and Project Offices book (P3O Guide)
  • plnobarevné tištěné školicí materiály včetně všech oficiálních certifikačních testů
  • licenční poplatky a poplatky za oficiální certifikační zkoušky P3O AXELOS
  • elektronický certifikát autorizovaného zkušebního institutu - examination institute po úspěšném složení zkoušky (obdržíte e - mailem 3 pracovní dny po zkoušce).

Záruka kvality, termínu, nejlepší ceny a udržení know-how

Záruka kvality:

Přestože poskytujeme jedinečnou záruku nejlepší ceny (viz níže), jsme si vědomi toho, že naše školení P3O ani ostatních metodik projektového řízení nejsou levné a mnozí případní zájemci si v duchu kladou otázky:

1.) "Co když navzdory poctivé přípravě certifikační zkoušku neudělám?"

2.) "Co když časem něco z naučeného zapomenu?"

Proto jako první v Česku i na Slovensku poskytujeme následující záruku kvality: Pokud si zakoupíte certifikační kurz P3O POTIFOB, dodržíte všechny pokyny lektora včetně instrukcí pro předkurzovou přípravu, zúčastníte se celého kurzu a přesto certifikační zkoušku P3O Foundation nebo P3O Practitioner nesložíte nebo si prostě budete chtít s časovým odstupem osvěžit znalosti, můžete daný kurz absolvovat ještě jednou bezplatně. A to do 3 let od jeho 1. absolvování.

Zaplatíte pouze za opakovanou zkoušku (jestli ji budete skládat), novou sadu školicích materiálů (jestli je požadujete), obědy a občerstvení.
 

Mimochodem, tato naše služba není velmi využívaná. Dosavadní úspěšnost našich studentů na certifikaci P3O je téměř 100 %.

 

Záruka nejlepší ceny:

Pokud kdekoliv obdržíte výhodnější cenovou nabídku certifikačního kurzu P3O Foundation, P3O Practitioner nebo P3O Foundation + Practitioner akreditovaného určitým způsobilým mezinárodním zkušebním institutem ( tj. APMG, BCS, CSME, EXIN a/nebo PEOPLECERT) realizovaného na Slovensku se srovnatelnými zárukami, jako naše a vedeného srovnatelně zkušeným lektorem , překonáme ji - stačí nám ji předložit.

 

Záruka termínu konání kurzu:

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků či z jiných subjektivních příčin na naší straně.

 

Záruka udržení know - how:

Pokud Vám Váš zaměstnanec, který u nás absolvoval školení P3O, dá výpověď z pracovního poměru, máte možnost využít naši garanci udržení know - how, což znamená, že Vaší společností nominován náhradník může absolvovat totéž školení P3O ZDARMA. Stačí, když nám předložíte výpověď zaměstnance, který u nás absolvoval predmentný kurz P3O.

Nárok na opakování kurzu platí po dobu jednoho roku od prvního absolvování kurzu. Termín opakovaného kurzu P3O si je třeba dohodnout alespoň 15 kalendářních dnů předem. Vybrat si můžete z kteréhokoliv otevřeného kurzu P3O dané úrovně uvedeného v našem kalendáři. Za účastníka školení uhradíte jen obědy, občerstvení a poplatek za certifikaci (pokud ji má daný účastník absolvovat ). Předpokládá se, že účastník použije studijní materiály P3O, které Vaší společnosti zbyly po původním účastníkovi. V případě, že tyto materiály ve Vaší firmě nezůstaly, poskytneme Vám náhradní za nákladovou cenu.

Pokud Vámi vybraný termín obsadí účastníci, kteří jdou na kurz poprvé a nevyužívají při tom garanci udržení know - how, budeme vašeho zaměstnance kontaktovat a nabídneme mu další termín.

 

Záruka fair play:

Spokojenost a pohoda našich studentů je pro nás velmi důležitá. Rovněž chápeme, že v pracovním i osobním životě se mohou vyskytnout situace, kdy si nečekaně potřebujete posunout termín Vašeho kurzu nebo se z jakéhokoliv důvodu necítíte být na certifikační zkoušku dostatečně připraveni.

Proto jako zatím jediní na českém a slovenském trhu nabízíme férové ​​podmínky posunutí kurzu i certifikační zkoušky P3O.

Bližší informace o této záruce a podmínkách pro její uplatnění najdete v případě zájmu na podstránce Záruky.
 

Místo konání

Informace o místě konání našich veřejných kurzů projektového řízení najdete na podstránce Školící prostory.

 

Otevřené, polootevřené a vnitrofiremní kurzy i školení

Polootevřené a vnitrofiremní školení P3O provádíme v prostorách zákazníka nebo po dohodě v jiných lokalitách. Pokud máte zájem o nabídku vnitrofiremních školení P3O, kontaktujte nás prosím.

 

Cena

Certifikační kurz P3O Foundation stojí 24.800 Kč na osobu + certifikační zkouška AXELOS® 4.700 Kč na osobu. Certifikační kurz P3O Practitioner zakoupený samostatně stojí 22.400 Kč na osobu + certifikační zkouška AXELOS 6.800 Kč na osobu. Při současné koupi kurzů P3O Foundation + Practitioner je celková cena zvýhodněných 38.200 Kč + 11 500 Kč certifikační zkoušky AXELOS, tedy celkem 49.700 Kč/ os. včetně zkoušek.

V ceně kurzů jsou všechny potřebné školicí materiály, občerstvení, obědy, parkování a wi-fi během kurzu. V ceně zkoušek AXELOS jsou elektronické certifikáty o jejich úspěšném složení (za podmínky úspěchu na zkoušce). Za příplatek 690 Kč na certifikát je možné vystavit a zaslat i papírové certifikáty.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%. Platí všeobecné obchodní podmínky POTIFOB.

 

Kalendář

Pro informace o termínech našich veřejných kurzů a školení klikněte na Kalendář kurzů. Jestli není aktuálně vypsán žádný věřejný kurz P3O nebo Vám uvedené termíny nevyhovují a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení P3O, kontaktujte nás prosím.

 

Jak objednat?

Prosím vyplňte náš objednávkový formulář nebo nás kontaktujte:

POTIFOB, s.r.o., "> , tel. +420-2-4440 1231 

Monika Ondeková, ředitelka pro prodej a provoz,  "> , tel. +420-605 404 569.