Menu

Objednávkový formulář kurzů ITIL

Vážený zákazníku, zde si můžete objednat zvolený kurz.

Prosím vyplňte objednávkový formulář.

Tímto si závazně objednávám následující školení:
ceny školení a zkoušek jsou uvedeny bez DPH
Uveďte, jestli jste plátcem DPH nebo ne.
Když Vám nevyhovují termíny v kalendáři veřejných kurzů a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, uveďte to prosím zde.
Město, ve kterém proběhne školení.
Uveďte počet osob, pro které objednáváte školení. Když objednáváte více různých kurzů, uveďte ve formátu název školení: počet míst, který objednáváte.
Uveďte jména a příjmení osob, pro které objednáváte školení. Když se jedná o více kurzů, uveďte ve formátu název školení: jména a příjmení účastníků.
Pokud si vyberete test ITIL Foundation v rodném jazyce bude mít na jeho vypracování 60 minut. Na certifikační test v jiném než rodném jazyce budete mít 75 minut.
Elektronické certifikáty jsou zahrnuty v ceně zkoušek a budou Vám poskynuté po oznámení výsledků zkoušek. V případě papírové verze Vám budou certifikáty zaslány do cca. 2-3 pracovních týdnů od oznámení výsledků zkoušek za příslušný poplatek.
Kvalitní bydlení v soukromí po dobu kurzu v klidném prostředí kousek od místa školení. V ceně je WiFi, parkování v uzavřeném areálu (1 auto na pokoj) a použití sauny. Dostupné pouze u pražských a bratislavských kurzů. Ceny bydlení jsou finální. Jeho poskytovatelem není POTIFOB, s.r.o.
Údaje objednatele
Zadejte Vaše fakturační a kontaktní údaje.
Prosím uveďte Váš e-mail ještě jednou pro kontrolu správnosti.
Uveďte adresu, na kterou Vám máme zaslat tištěnou verzi studijních materiálů.
Sem uveďte další informace, které považujete za důležité. Kupř. objednávka 2 jazykových verzí školících materiálů, dieta.
12345
Nabízené informace
Jednoduchost navigace
Design stránky
Celkový dojem
1 -nejlepší, 5 - nejhorší

Vážený zákazníku, po vyplnění objednávkového formuláře Vám na e-mailovou adresu, kterou v něm uvedete, zašleme potvrzení o obdržení objednávky. Nejpozději na další pracovní den Vás budeme kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na nebo telefonicky č. +420 605 404 569.