Menu

Budování projektového řízení v organizaci dle OPM PMI

Organizational Project Management - OPM je nový standard PMI pro budování a rozvoj projektového řízení v organizaci.

 

O kurzu

Naše kurzy budování a rozvoje projektového řízení v organizaci jsou postaveny na novém standardu PMI OPM z roku 2017. Zahrnují i tipy pro řízení projektových programových či portfolio kanceláří, který můžete využít při řízení těch Vašich.

Jsou určeny pro profesionály budujících a rozvíjejících projektové řízení v organizaci, zejména současných i budoucích pracovníků projektových, programových a portfolio kanceláří - PMO.

Školení jsou vedena v češtině s použitím anglické odborné terminologie a materiálů nebo na požádání čistě v angličtině.

 

V ceně našich kurzů OPM jsou zahrnuty:

  • materiály a instrukce pro předkurzovou přípravu
  • plnobarevné tištěné školicí materiály
  • elektronický certifikát o absolvování kurzu vystaven naší společností.

Záruka kvality, termínu, nejlepší ceny a udržení know-how

Záruka kvality:

Přestože poskytujeme jedinečnou záruku nejlepší ceny (viz níže), jsme si vědomi toho, že naše školení nejsou levné a mnozí případní zájemci si v duchu kladou otázku: "Co když časem něco z naučeného zapomenu?"

Proto jako zatím jediní na Slovensku poskytujeme následující záruku kvality: Pokud si koupíte náš kurz rozvoje projektového řízení v organizaci, dodržíte všechny naše pokyny včetně instrukcí pro předkurzovou přípravu, zúčastníte se na celém kurzu a následně si budete chtít s časovým odstupem osvěžit znalosti, můžete daný kurz absolvovat ještě jednou bezplatně. A to do 2 let od jeho 1. absolvování.

Zaplatíte pouze za novou sadu školicích materiálů (jestli je požadujete), obědy a občerstvení.

 

Záruka nejlepší ceny:

Pokud kdekoliv obdržíte výhodnější cenovou nabídku kurzu budování a rozvoje projektového řízení v organizaci podle OPM PMI realizovaného v České republice se srovnatelnými zárukami jako naše a vedeného srovnatelně zkušeným lektorem, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

 

Záruka termínu konání kurzu:

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků či z jiných subjektivních příčin na naší straně.

 

Záruka udržení know-how:

Pokud Vám Váš zaměstnanec, který u nás absolvoval toto školení, dá výpověď z pracovního poměru, máte možnost využít naši garanci udržení know-how, což znamená, že Vaší společností nominovaný náhradník může absolvovat totéž školení ZDARMA. Stačí, když nám předložíte výpověď zaměstnance, který u nás absolvoval předměntný kurz.

Nárok na opakování kurzu platí po dobu jednoho roku od prvního absolvování kurzu. Termín opakovaného kurzu si je třeba dohodnout alespoň 15 kalendářních dnů předem. Vybrat si můžete z kteréhokoliv otevřeného kurzu budování a rozvoje projektového řízení v organizaci podle OPM PMI uvedeného v našem kalendáři. Za účastníka školení uhradíte jen obědy, občerstvení a poplatek za certifikaci (pokud ji má daný účastník absolvovat ). Předpokládá se, že účastník použije studijní materiály, které Vaší společnosti zbyly po původním účastníkovi. V případě, že tyto materiály ve Vaší firmě nezůstaly, poskytneme Vám náhradní za nákladovou cenu.

Pokud Vámi vybraný termín obsadí účastníci, kteří jdou na kurz poprvé a nevyužívají při tom garanci udržení know-how, budeme vašeho zaměstnance kontaktovat a nabídneme mu další termín.

 

Záruka fair play:

Spokojenost a pohoda našich studentů je pro nás velmi důležitá. Rovněž chápeme, že v pracovním i osobním životě se mohou vyskytnout situace, kdy si nečekaně potřebujete posunout termín Vašeho kurzu nebo se z jakéhokoliv důvodu necítíte být na certifikační zkoušku dostatečně připraveni.

Proto jako zatím jediní na českém a slovenském trhu nabízíme férové ​​podmínky posunutí kurzu budování a rozvoje projektového řízení v organizaci podle OPM PMI.

Bližší informace o této záruce a podmínkách pro její uplatnění najdete v případě zájmu na podstránce Záruky.
 

Místo konání

Informace o místě konání našich veřejných kurzů projektového řízení najdete na podstránce Školící prostory.

 

Otevřené, polootevřené a vnitrofiremní kurzy i školení

Polootevřené a vnitrofiremní školení provádíme v prostorách zákazníka nebo po dohodě v jiných lokalitách. Pokud máte zájem o nabídku vnitrofiremních školení, kontaktujte nás prosím.

 

Cena

Pro informace o cenách nás prosím kontaktujte s uvedením požadovaného počtu účastníků.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%. Platí všeobecné obchodní podmínky POTIFOB.

 

Kalendář

Pro informace o termínech našich veřejných kurzů a školení klikněte na Kalendář kurzů. Jestli Vám uvedené termíny nevyhovují a/ nebo máte zájem o vnitrofiremní školení, kontaktujte nás prosím.

 

Jak objednat?

Pro objednání kurzu nás prosím kontaktujte.