Menu

Program Agilní řízení projektů: Agile Scrum Foundation + Master + PRINCE2 Agile Practitioner

Tento program je tvořen moduly Agile Scrum Foundation, Agile Scrum Master a PRINCE2 Agile® Practitioner. Tyto moduly na sebe vhodně navazují a při jejich současné koupi je cena zvýhodněna na 43.000 Kč/ os.

V ceně jsou:

Program Agilní řízení projektů splňuje aktuální podmínky pro získání dotace z POVEZ II na jeho absolvování včetně certifikační zkoušky/ zkoušek.

Jednotlivé moduly programu můžete absolvovat s časovým odstupem dle Vašeho výběru nebo v případě vnitrofiremního kurzu i hned za sebou.

K programu u nás můžete objednat za zvýhodněnou cenu a absolvovat jednu nebo více z těchto renomovaných mezinárodních certifikačních zkoušek:

Pro připuštění ke zkoušce EXIN Agile Scrum Foundation není nutné splnit žádné další podmínky. Je ji možné absolvovat v češtině nebo angličtině. Literatura na tuto zkoušku - EXIN Agile Scrum Foundation workbook je zahrnuta v její ceně.

Podmínkou připuštění ke zkoušce EXIN Agile Scrum Master je plná aktivní účast na stejnojmenném modulu. Je ji možné absolvovat v češtině nebo angličtině. Vyžaduje si i studium další literatury (nezahrnuté v ceně kurzu ani zkoušky).

Pro připuštění ke zkoušce PRINCE2 Agile Practitioner musíte být držitelem alespoň 1 z certifikátů: PRINCE2 Foundation, PMI PMP nebo CAPM, IPMA A, B, C nebo D. Je ji možné absolvovat v angličtině, němčině nebo polštině.

Termíny veřejných kurzů najdete v našem interaktivním kalendáři.

Pro objednání tohoto programu nebo nabídku vnitrofiremních kurzů nás prosím kontaktujte.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%. Platí naše obchodní podmínky.

kombinované školení PRINCE2 Foundation + Practitioner